Menu Zamknij

Sunekos 200 Stymulator tkankowy

Sunekos 200

Sunekos 200(CE)  systemem regeneracji macierzy pozakomórkowej, w procesie biogenezy skóry.

Sunekos to połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna). Walina i lizyna są produktami pobudzającymi i prowadzącymi do syntezy elastyny. Preparat silnie stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim wspominana elastyna.

Proces ten nazywamy biogenezą skóry. Jest on możliwy jedynie, dzięki wyselekcjonowaniu pod względem jakościowym i ilościowym właściwych aminokwasów oraz połączenie ich z solą kwasu hialuronowego.

Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać około 10 dni, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Zabieg nie pozostawia żadnych trwałych śladów na skórze. Sporadycznie w miejscu wkłucia może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie czy swędzenie, które powinny ustąpić po 1-3 dniach.

Przeciwwskazania:
Ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik).

Cennik

Jeden zabieg900zł
Dwa zabiegi1500zł
Slide
Sprawdź wolne terminy
i zapisz się online
Kup zabieg lub
Bon Podarunkowy