Menu Zamknij

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe Częstochowa SunFX

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania z wykorzystaniem sprzętu i 100% naturalnych płynów SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam.


OPALANIE NATRYSKOWE PROSTO OD MATKI NATURY 100% Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.Metodę opalania SunFX wyróżnia zastosowanie bezzapachowych preparatów najnowszej generacji, bez zawartości alkoholu i innych szkodliwych substancji chemicznych, odpowiednie nawet dla kobiet w ciąży i alergików. Preparat występuje w trzech odcieniach, które dobieramy indywidualnie do kolorytu skóry.
Opalanie SunFX to zabieg przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.
Sam zabieg trwa zaledwie 5-10 minut a efekt utrzymuje się od 7 do 14 dni.

Opalenizna zmywa się równomiernie wraz z każdym kolejnym prysznicem.
Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna.

100% gwarancję efektów zapewniamy tylko, jeśli peeling całego ciała został wykonany w salonie La Medica.
W celu całkowitego wchłonięcia produktu, po nałożeniu preparatu, terapeuta suszy ciało specjalistyczną suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX. Tuż po zabiegu zaleca się założenie ciemniejszych ubrań. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

Unikaj kąpieli w basenie i wodzie morskiej oraz wysiłku i pocenia się. Przez 5-7 dni używaj preparatów nawilżających skórę.
Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem. To wspaniały i zdrowy sposób na piękny wygląd skóry.
Opalenizna SunFX zawsze wygląda naturalnie i efektownie.

Opalanie natryskowe

Cennik

Opalanie natryskowe całe ciało130zł
Opalanie natryskowe połowy ciała100zł
Opalanie natryskowe + peeling230zł
Slide
Sprawdź wolne terminy
i zapisz się online
Kup zabieg lub
Bon Podarunkowy