Menu Zamknij

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Pracujemy wyłącznie na woskach marki Depilive.
Jakość dowodem skuteczności.

Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych,co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością.

Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.
Naturalny skład produktów
Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.
Przygotowanie do zabiegu depilacji woskiem:
włosy poddane zabiegowi muszą mieć odpowiednią długość, nie mogą być ani zbyt długie ani zbyt krótkie. I tak na kończynach optymalna długość to 6 mm, bikini i pachy ok. 8-10mm, twarz 2-4 mm. W przypadku włosów cienkich, delikatnych wartości te mogą być niższe.
Minimalna ich długość to 4mm!!!
Pielęgnacja skóry po depilacji woskiem:
bardzo ważną sprawą są peelingi które należy wykonywać pomiędzy depilacjami. Dotyczy to w szczególności osoby mające problemy z wrastaniem włosów- włos wrasta w naskórek, co może wywołać stan zapalny. Aby temu zapobiec należy regularnie złuszczać naskórek – wykonywać peeling, przeprowadzać masaż szorstką myjką (w kierunku „pod włos”), stosować balsamy zmiękczające i nawilżające skórę. Nie należy jednak stosować peelingu w dniu depilacji, a w przypadku skóry wrażliwej nawet 3 dni przed depilacją.

Polecamy depilację intymną dla PAŃ
– Bikini
– Depilacja bikini
– Depilacja bikini, to depilacja intymna dlatego przy tego rodzaju depilacji trzeba być najbardziej delikatnym ale także skutecznym. Specjalnie do tego zabiegu używamy wosków które nie przyklejają się do skóry aby naskórek nie został naruszony i nie było odczucia szarpania. Mimo to, są one bardzo plastyczne i usuwają nawet najbardziej uporczywe włoski. Ta rewolucyjna metoda bezpaskowa, zdobyła uznanie wśród naszych klientek.
Depilacja klasyczna bikini classic
Depilacja klasyczna,
bikini klasyczne – bikini płytkie, depilujemy włosy do linii majtek.
depilacja francuska bikini french
Depilacja francuska,
bikini french – bikini dość głębokie, zostaje pasek o grubości ok. 4 cm przez całą długość bikini.
depilacja brazylijska bikini brazilian
Depilacja brazylijska,
bikini brasilian – bikini głębokie, depilujemy wszystkie włosy z linii bikini plus tył. Istnieje możliwość zostawienia trójkąta lub paska na wzgórku łonowym

Cennik

Wąsik, Broda35zł
Przedramiona110zł
Całe ręce135zł
Dłonie30-40zł
Pachy60zł
Łydki90zł
Uda110zł
Plecy130zł
Klatka piersiowa120zł
Całe nogi 155zł
Intymna męska185zł
Bikini głębokie165zł
Bikini płytkie90zł
Slide
Sprawdź wolne terminy
i zapisz się online
Kup zabieg lub
Bon Podarunkowy