Menu Zamknij
LaMedica mniejszy rozmiar 41
LaMedica mniejszy rozmiar 38
LaMedica mniejszy rozmiar 18
zabiegi babor Częstochowa
La Medica instytutem BABOR-a
LaMedica mniejszy rozmiar 14
LaMedica mniejszy rozmiar 11
LaMedica mniejszy rozmiar 9
LaMedica mniejszy rozmiar 8
LaMedica mniejszy rozmiar 5
previous arrow
next arrow

Każdego dnia staramy się sprostać najwyższym wymaganiom klientek, aby efekty naszych zabiegów zadowalały zarówno bezpośrednio po ich wykonaniu, jak również zawierały odpowiednią dawkę pielęgnacyjną. Prawdziwe piękno tętni życiem i promieniuje z nas od wewnątrz.
Spojrzenie, gest, uśmiech – to ich urok przyciąga i zbliża nas do siebie.
Pamiętajmy, że zadbana i zrelaksowana kobieta jest pewna siebie, podziwiana przez otoczenie, szczęśliwa, sięga po więcej i wie, że na to zasługuje. Każda z nas może taka być. To samo dotyczy mężczyzn, dlatego dla nich posiadamy również odpowiednią ofertę.
W naszym Salonie Urody oferujemy pełen zakres usług kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków, a dla naszych stałych klientów, którzy przystąpili do programu lojalnościowego nagradzamy darmowymi zabiegami, zestawami kosmetyków a nawet weekendem w spa.
Oddzielne gabinety, kameralne wnętrze, doświadczenie i kwalifikacje naszego personelu sprawiają, że LA MEDICA DAY SPA to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie ponieważ używane narzędzia sterylizujemy w autoklawie.

Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji , najlepszymi kosmetykami, śledzimy najnowsze trendy.
Oferujemy także możliwość prz​eprowadzania bezpłatnych konsultacji ze specjalistą kosmetologiem pod kątem doboru odpowiednich zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.