Menu Zamknij

Permanentne przedłużanie rzęs

Permanentne przedłużanie rzęs

Niejedna kobieta marzy o tym, aby mieć zniewalające, głębokie spojrzenie, podkreślone wachlarzem pięknych i bujnych rzęs. Nie każda z nas została niestety obdarzona gęstymi rzęsami. Jest jednak i na to sposób Permenentne Przedłużanie rzęs w LA MEDICA DAY SPA!

Dla kogo?
Na przedłużanie rzęs w naszym salonie zapraszamy wszystkie Panie, które chciałyby uzyskać niesamowity efekt i mieć cudne, zadbane rzęsy – niezależnie od pory dnia czy roku. To wygodne rozwiązanie dla tych kobiet, które nie lubią codziennie marnować czasu na skrupulatne malowanie oczu. Zabieg ten jest również idealny dla przyszłej panny młodej. Z takich rzęs będą również zadowolone kobiety, aktywnie uprawiające sport – eliminują one problem rozmazującego się tuszu.

Na czym polega?
Do naturalnej rzęsy doczepiany jest jej odpowiednik. W LA MEDICA DAY SPA stosujemy rzęsy Perfect Eyelash: jedwabne, najwyższej jakości. Każda rzęsa przyklejana jest za pomocą wodoodpornego, farmaceutycznie przetestowanego kleju. Długość, grubość i kształt zastosowanych rzęs dobierane są indywidualnie, dzięki czemu nie ma ryzyka uzyskania efektu sztuczności czy przerysowanego efektu. Na każde oko aplikuje się 80-120 rzęs, w zależności od potrzeb. Zabieg ten trwa do 2 godzin.

Efekty przedłużania rzęs
Po zabiegu rezultat jest natychmiastowy. Dzięki doklejonym elementom spojrzenie jest bardziej wyraziste, oko podkreślone, a rzęsy mają znacznie większą objętość, niż pierwotnie. Intensywniejszy jest również ich kolor. Trzeba jedynie pamiętać, aby co 2-3 tygodnie uzupełnić rzęsy. Nałożone w danym momencie, będą trwałe aż do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy wraz z doklejoną. Uzupełnianie ubytków pozwoli zachować piękny rezultat na kolejne 2-3 tygodnie.

W rękach specjalisty
Zabiegi w naszym gabinecie wykonuje doświadczona i wykwalifikowana osoba, więc nie ma powodów do obaw. W przypadku odrywania rzęs, aby powstrzymać rozciągnięcie skóry, stosowane są żelowe podkładki, a nie zwykłe plasterki. Zabieg wykonywany jest profesjonalnie, z użyciem najlepszych jakościowo materiałów marki Perfect Eyelash.

Cennik

METODA 1:1 założenie200zł / 120minut
METODA 2:3D uzupełnienie160zł / 90minut
METODA 2:3D założenie250zł / 150minut
METODA 2:3D uzupełnienie200zł / 120minut
METODA 4D (objętościowe) założenie290zł / 150minut
METODA 4D (objętościowe) uzupełnienie250zł / 150minut
Ściągnięcie rzęs 40zł / 30minut
Slide
Sprawdź wolne terminy
i zapisz się online
Kup zabieg lub
Bon Podarunkowy