Menu Zamknij

RF Frakcyjny Mikroigłowy

RF Frakcyjny Mikroigłowy

Synergia jest kluczem do sukcesu wielu terapii, bo połączenie zabiegów daje wielokrotnie lepszy efekt niż wykonywanie ich osobno. Tak jest też w tym wypadku

Radio frekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów – radio frekwencji (RF) i mikronakłuwania. RF FRAKCYJNY MIKROIGŁOWY -i siła synergii

Zabiegi z użyciem FRAKCYJNEGO MIKRONAKŁUWANIA Z FALĄ RADIOWĄ jest idealnym rozwiązaniem przy zabiegach: likwidacji zmarszczek, blizn i rozstępów, wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry oraz poprawy jej napięcia poprzez punktową ablację i koagulację oraz objętościowe podniesienie temperatury tkanek skóry.
Fale radiowe frakcyjne oddziałując energią prądu RF pozwalają wykonywać zabiegi skuteczne i bezpieczne, niezależnie od karnacji skóry, opalenizny, pory roku.

Efekty RF mikroigłowej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.
Efekt RF mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

RF FRAKCYJNY MIKROIGŁOWY
jest:

Efektywny – powoduje minimalne uszkodzenie naskórka przy maksymalnej stymulacji procesów regeneracji skóry
Uniwersalny – pozwala dopasować poziom inwazyjności do poszczególnych obszarów zabiegu np. intensywna ablacja w miejscu występowania blizn, umiarkowana ablacja w okolicach skroni i bruzdy nosowej, koagulacja delikatnej skóry pod oczami.
Kompleksowy – wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów, regeneracja kolagenu krótki okres rekonwalescencji – już po 12 godzinach można nałożyć makijaż.
Bezpieczny – może być wykonywany niezależnie od koloru i karnacji skóry (opalenizna nie jest przeciwwskazaniem), nie ma ryzyka oparzeń i powstania przebarwień.
Najczęściej jest on wykonywany na obszarach skóry: twarzy, szyi, dekolt, brzuch, uda.

Jakich efektów możesz oczekiwać?

– liftingu skóry twarzy, szyi oraz dekoltu
– skutecznie usuwa zmarszczki, szczególnie w trudnych okolicach (warga górna, pod oczami)
– intensywnego odmłodzenia i ujędrnienia skóry – wyglądasz młodziej
– poprawy kolorytu cery, wypłycania zmarszczek i zmiany struktury skóry
– zwężenia rozszerzonych porów
– redukcji łojotoku
– redukcja przebarwień, blizn potrądzikowych

Jakie są odczucia podczas i po zabiegu?

Dzięki znieczuleniu zabieg jest bezbolesny, ale po zabiegu występuje przez kilka godzin (ok.2 ) zaczerwienienie skóry, które stopniowo ustępuje.
Na drugi dzień funkcjonujemy już normalnie. Można położyć makijaż i umyć buzię. Natomiast przez kilkanaście dni (ok. 21) po zabiegu nie korzystamy z basenów i solarium.
Zaraz po zabiegu skóra będzie bardzo napięta, zmarszczki wypłacone, a struktura skóry będzie bardziej gładka i jasna.
Drugi zabieg wykonujemy 30 dni od pierwszego. Natomiast trzeci, ostatni w serii wykonujemy 45 dni od drugiego zabiegu. Serię najwcześniej można powtórzyć po upływie pół roku.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– ciąża
– okres karmienia piersią
– alergie
– cukrzyca
– miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe, grzybicze i bakteryjne)
– skóra źle tolerująca iniekcje
– przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych i aspiryny
– choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
– choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory)
– skłonność do bliznowacenia i keloidów
– terapia Roaccutanem lub jego odpowiednikami
– okres dłuższego nasłonecznienia
– występowanie opryszczki w stanie aktywnym
– trądzik różowaty
– należy zachować szczególną ostrożność w przypadku osób posiadających metalowe implanty, wszczepiony rozrusznik serca
– osoby ze skłonnością do opryszczki powinny na 24h przed zabiegiem zastosować działanie profilaktyczne

Cennik

duża okolica (twarz/brzuch/dekolt/pośladki/uda)550zł
mała okolica (oczy/czoło/podbródek) 350zł
rozstępy i blizny450 – 800zł
Slide
Sprawdź wolne terminy
i zapisz się online
Kup zabieg lub
Bon Podarunkowy