Menu Zamknij

Manicure/pedicure japoński

Manicure/pedicure japoński

Manicure/pedicure japoński

Chciałybyście odżywić swoje paznokcie i sprawić żeby stały się zdrowe oraz błyszczące? 

Już dziś umów się na manicure japoński P.Shine. To rewelacyjny zabieg, który już zdobył serca wielu kobiet na całym świecie. Sprawdź go i Ty!
P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Paznokcie są naszą wizytówką, dlatego powinny być wypielęgnowane i zadbane. Naturalne piękno paznokci wydobywa zabieg rodem z Japonii – tzw. P. Shine, co znaczy „błyszczeć”.
Inne określenie dla tego zabiegu to „manicure japoński”.
Jest to zabieg pielęgnacyjny, który polega na intensywnym nacieraniu płytki paznokciowej odpowiednimi substancjami, które sprawiają, że zyskuje ona blask delikatnie różowej perły.
Substancje, które wcierane są w płytkę paznokci, to m.in. keratyna, witaminy A+E, pszczeli pyłek i krzemionka z Morza Japońskiego. Wcierane substancje nadają paznokciom naturalnie różowy połysk, wzmacniają je i odżywiają. Zabieg jest szczególnie dobry dla paznokci kruchych, łamliwych i podatnych na rozdwajanie się.
Manicure japoński nie tylko nadaje paznokciom pięknego, różowawego połysku, ale również sprawia, że stają się zdrowsze i mocniejsze. Zabieg trwa około 40 minut. Dla uzyskania trwałego, widocznego efektu zaleca się co najmniej trzykrotne jego powtórzenie w dwutygodniowych odstępach czasu.
Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a zabieg ten jest odpowiedni dla obu płci.
Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby mieć piękne i zdrowe naturalne paznokcie warto zainwestować w zabieg manicure japońskiego, zwłaszcza, że koszt nie jest wysoki.
Uwaga! Zabiegu tego nie powinno się wykonywać bezpośrednio po zdjęciu przedłużonych paznokci (metodą żelową lub akrylową), ponieważ nasza płytka jest bardzo cienka, osłabiona, obolała, więc zabieg nie byłby zbyt przyjemny.

Cennik

Manicure japoński 110zł
Pedicure japoński 170zł
Slide
Sprawdź wolne terminy
i zapisz się online
Kup zabieg lub
Bon Podarunkowy