Menu Zamknij

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy/ wypełniacze

W pierwszym etapie na skórę poddawaną zabiegowi nakładany jest preparat ze znieczuleniem – w postaci kremu.

Zabieg wypełniania polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w miejscu potrzebującym odnowy, preparatu z kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy ma elastyczną, bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zmarszczki czy bruzdy lub brakuje objętości.

Kwas hialuronowy (HA – hialuronic acid) to substancja, która naturalnie znajduje się w naszym organizmie. Wraz z upływem czasu, kwasu hialuronowego w naszym ciele ubywa, dlatego medycyna estetyczna umożliwia uzupełnienie jego niedoboru, poprzez zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy usieciowany to typowy wypełniacz. Czas z jakim utrzymuje się w tkance zależy od stopnia jego usieciowania, miejsca podawania oraz indywidualnych cech pacjenta. Im kwas hialuronowy jest bardziej usieciowany, tym dłużej zachowuje się w tkance, natomiast efekty zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym utrzymują się średnio od 6 do 18 miesięcy.

Pracujemy na produktach Neauvia Organic, są to organiczne produkty wypłniające, które służą do eliminacji ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawy nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry.
Do produkcji linii Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bactillus subtilis, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegów oraz pozwala uniknąć reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych.
*Neauvia Organic Stimulate z domieszką 1% hydroksyapatytu, który stosowany jest do wypełniania ubytków tkanek oraz pobudzenia produkcji kolagenu;
*Neauvia Organic Intense z najwyższym stężeniem kwasu hialuronowego stosowany głównie w celu poprawy jakości skóry na twarzy;
*Neauvia Intense Flux to głeboka odbudowa objętości tkanek głębokich w przypadku umiarkowanego oraz zaawansowanego stopnia starzenia skóry.
Preparaty dobierane są indywidualnie w odpowiedzi na potrzeby skóry:
– wypełnianie zmarszczek głębokich i bruzd nosowo-wargowych;
– modelowanie policzków;
– modelowanie brody;
– lifting konturów twarzy;
– odbudowa objętości tkanek głębokich;
– odmładzanie dłoni.

Cennik

1 ml699zł
2 ml1200zł
Slide
Sprawdź wolne terminy
i zapisz się online
Kup zabieg lub
Bon Podarunkowy