Menu Zamknij

  INFINI Premium V2

INFINI Premium V2

  INFINI Premium V2

Stymulator tkankowy INFINI Premium V2 to nowoczesny stymulator komórkowy, który przynosi rewelacyjne efekty w zakresie upiększania, odmładzania skóry i ochrony antyoksydacyjnej. Unikalna formuła łączy w sobie potężny kompleks aminokwasowo-witaminowy, wzbogacony o fragmentaryczny kwas hialuronowy, silnie przeciwutleniający glutation i witaminę C.

Kluczowym składnikiem jest fragmentowany kwas hialuronowy (20-38 monomerów), który aktywnie stymuluje receptory CD44 fibroblastów, sprzyjając syntezie i remodelingu kolagenu.

Witamina C działa jako silny antyoksydant, neutralizując wolne rodniki i wspomagając produkcję kolagenu, co poprawia elastyczność i redukuje zmarszczki.

Glutation, jeden z najsilniejszych naturalnych antyoksydantów, wspiera detoksykację komórek i regenerację skóry, dodatkowo wyrównując jej koloryt.

Zredukowany glutation (GSH) w formie biologicznie aktywnej stanowi główny składnik funkcji przeciwutleniających i detoksykacyjnych. Ta zaawansowana formuła nie tylko odbudowuje strukturę podporową skóry, ale także działa antyoksydacyjnie, ujędrniająco oraz gwarantuje długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie skóry.

Zastosowanie:

  • odmłodzenie skóry
  • ochrona antyoksydacyjna
  • poprawa elastyczności
  • redukcja zmarszczek

Cennik

INFINI Premium V2800 zł
Slide
Sprawdź wolne terminy
i zapisz się online
Kup zabieg lub
Bon Podarunkowy