Menu Zamknij

    INFINI Premium Meso A+ Amber Eye

INFINI Premium Meso A+ Amber Eye

Mezoterapia na okolicę oczu INFINI Premium Meso A+ Amber Eye to skoncentrowany i niezwykle potężny stymulant przeznaczony do odmładzania okolic oczu i zapobiegania starzeniu. Jest to produkt, który wykorzystuje metodę redermalizacji – najbardziej efektywną metodę stymulacji skóry, polegającą na jej całkowitej odbudowie i rekonstrukcji.

Dzięki synergicznemu połączeniu kwasu hialuronowego i kwasu bursztynowego, produkt zapewnia trójwymiarowy efekt przeciwstarzeniowy. Działanie to obejmuje zwiększenie nawodnienia tkanek, stymulację produkcji kolagenu i integralnych białek skóry, a także antyoksydacyjną ochronę komórek.

Efekt jest wzmocniony dzięki zastosowaniu najwyższych stężeń kwasu bursztynowego i kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej. A+ Amber Eye stanowi kompleksowe działanie na wszystkie przyczyny starzenia się skóry, gwarantując najszybsze efekty odmłodzenia.

A+ Amber Eye to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują skutecznego i zaawansowanego produktu do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, z mocnym działaniem przeciwstarzeniowym i regenerującym.

Wysoka zawartość kwasu hialuronowego zapewnia intensywne nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu. Stymulacja produkcji kolagenu pomaga w odbudowie struktury skóry, zwiększając jej jędrność i elastyczność.

Kwas bursztynowy chroni skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, opóźniając procesy starzenia.

Zastosowanie:

  • redukcja zmarszczek i linii wokół oczu,
  • odmładzanie skóry,
  • zapobieganie starzeniu się skóry.

Cennik

1 ml500 zł
2 ml750 zł
Slide
Sprawdź wolne terminy
i zapisz się online
Kup zabieg lub
Bon Podarunkowy