Menu Zamknij

NOWOŚĆ Dermapen 4.0 + EXO SKIN

 EXO-SKIN terapia regeneracyjna z egzosomami

Innowacyjna terapia regeneracyjna z egzosomami EXO-SKIN
NOWOŚĆ Dermapen 4.0 + EXO SKIN

Połączenie zabiegu Dermapen 4.0 z nowym, rewolucyjnym produktem z linii Dp Dermaceuticals MG-Collection EXO SKIN z egzosomami. Wyjątkowe ampułki do stosowania bezpośrednio do procedury mikronakłuwania.

Najbardziej innowacyjne preparaty do regeneracji i biostymulacji ostatnich lat!!!
Wyjątkowe egzosomy, czyli podstawa składu nowatorskich ampułek to zewnątrzkomórkowe nonopęcherzyki, wydzielane są przez ludzkie komórki, w szczególności przez komórki macierzyste.

Zawierają peptydy, czynniki wzrostu, lipidy i kwasy nukleinowe. Działają jako przekaźniki z komórek macierzystych do innych komórek. Wykazują wyjątkowe działanie w komunikacji międzykomórkowej, gojeniu tkanek i regeneracji i odnowie.

Dzięki unikalnym właściwościom egzosomów zabieg skutecznie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, zwiększa angiogenezę oraz dba o prawidłowe różnicowanie komórek.

Dermapen 4.0 + MG-Exo-Skin to głęboka regeneracja i odbudowa wszystkich warstw skóry.

Zabieg dla najbardziej wymagających klientów nastawionych na uzyskanie niesłychanie spektakularnych efektów.

-wykonujemy zabieg w serii 3
-odstęp miedzy zabiegami 4-6 tygodni

Między zabiegami najlepszym i polecanym rozwiązaniem jest stosowanie Serum EXO SKIN.

EXO SKIN pierwsze serum oparte na technologii egzosomów z mezenchymalnych komórek macierzystych

EXO SKIN pierwsze serum oparte na technologii egzosomów z mezenchymalnych komórek macierzystych. Serum oparte na technologii egzosomów z mezenchymalnych komórek macierzystych opracowanych przez amerykańską firmę biotechnologiczną ELEVAI. Dp Dermaceuticals EXO-SKIN jest wysoce skoncentrowanym, rewitalizującym serum zawierającym aktywne egzosomy pochodzące z mezenchymalnych komórek macierzystych.

Dostarcza skórze czynniki wzrostu pochodzące z komórek macierzystych, peptydy, cytokiny, nawilżający kwas hialuronowy, witaminę C stymulującą produkcję kolagenu oraz inne aktywne składniki wspierające regenerację skóry. Egzosomy to zewnątrzkomórkowe nonopęcherzyki , wydzielane przez ludzkie komórki, szczególnie komórki macierzyste.

Wykazano, że egzosomy pochodzące z mezenchymalnych komórek macierzystych (MSC):
– Promują prawidłowe gojenie się ran
– Zwiększają syntezę kolagenu i elastyny
– Wspierają różnicowanie komórkowe
– Wzmacniają angiogenezę

SPOSÓB UŻYCIA:
Nakładaj rano i wieczorem na oczyszczoną i suchą skórę ilość wielkości ziarna grochu. Wmasuj delikatnie w skórę twarzy i szyi i poczekaj do całkowitego wchłonięcia. Następnie zastosuj swój ulubiony krem z linii Dp Dermaceuticals.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Egzomy z mezenchymalnych komórek macierzystych, kwas hialuronowy, tetrada witaminy C, niacynamid, witamina B5, polipeptydy, ceramidy i kompleks proceramidowy.

Serum dostępne na zamówienie w salonie.