Menu Zamknij

Wodorwe oczyszczanie twarzy

Wodorwe oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie wodorowe polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry mikroskopijnych cząsteczek wodoru. Wodór wprowadzany jest za pomocą strumienia wody tryskającej pod wysokim ciśnieniem w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.

Pierwiastek ten przekształca nagromadzone wolne rodniki w wodę. W trakcie zabiegu wodorowego oczyszczania skóry zachodzi zjawisko elektoporacji, który można porównać do mezoterapii ale jednak bez zastosowania igieł. Oczyszczanie wodorowe zalecane jest osobom, które:

– pragną oczyścić skórę z zanieczyszczeń;

– zlikwidować zaskórniki;

– zlikwidować trądzik i stany zapalne.

Zabieg sprawdza się w przypadku cery pozbawionej blasku, szarej, zmęczonej, suchej i wymagającej rewitalizacji.

Dzięki tej technologii skóra właściwa zostanie dotleniona, skóra będzie elastyczna, jędrna, zdrowa i poprawi sie jej koloryt.

Pory zostaną oczyszczone, obumarłe warstwy naskórka ulegną złuszczeniu i złagodzą się stany zapalne, to wszystko wpłynie nie tylko na wygląd skóry, ale również poprawi komfort osoby, która skorzystała z zabiegu oczyszczania wodorowego. 

Zabieg ten wpłynie również na zwiększenie włókien kolagenowych, poprawi metabolizm skóry, pracę gruczołów łojowych i ureguluje ilość wydzielanego sebum, zniweluje również nieestetyczne przebarwienia.

Czas – 30 min