Menu Zamknij

Masaż czekoladą

Masaż relaksująco-wyszczuplający czekoladą

Czekolada jest źródłem energii i bardzo lubianym sposobem na melancholię.

Podnosi poziom serotoniny i endorfin, poprawia nastrój oraz zwiększa odporność i chroni układ krążenia.
Ciekawostką jest to, że zawarte w czekoladzie antyoksydanty spowalniają proces starzenia. Jedyną jej wadą jest niestety wysoka kaloryczność. Czy jest jakiś sposób, żeby bezkarnie korzystać z jej dobrodziejstw? Mamy dla Was ciekawe rozwiązanie…. Możemy połączyć pielęgnację ciała z zaspokojeniem innych zmysłów.

Wystarczy, że wybierzecie się do nowo otwartego częstochowskiego salonu La Medica na masaż… czekoladą.
Oferowany przez nas masaż czekoladą zachęca już swoją pomysłowością. Wykorzystujemy zalety czekolady, omijając wady. Ciało czerpie właściwości odżywcze, a nasycone silnym zapachem zmysły są zaspokojone i nie potrzebują już dodatkowych doznań smakowych. Mówiąc krótko, doświadczamy przyjemnej słodyczy, ale nie tyjemy!
Czekolada posiada właściwości rewitalizujące i odżywcze. Krem zawiera caobrominę i teobrominę poprawiające krążenie, co wpływa na szybsze spalanie depozytów tłuszczu. Łagodny dotyk odpręża, relaksuje, a w połączeniu z czekoladowym wstępem dodaje energii. Następnie pokrywamy ciało maską czekoladową. Maska bogata jest w witaminy i sole mineralne, żelazo, magnez, potas i fosfor. Składniki te w połączeniu z obecnymi w masce polifenolami i flawonoidami spowalniają procesy starzenia i utrzymują skórę w doskonałej kondycji. Podczas gdy nasza skóra korzysta z dobroczynnych cech czekolady, w całym pomieszczeniu unosi się upajający zmysły słodki zapach.
Efekty oferowanego przez nas masażu czekoladą są więc wielopoziomowe: przywrócona zostaje równowaga psychiczna, aksamitnie gładka, miękka, wypielęgnowana i gruntownie nawilżona skóra oraz towarzyszący jeszcze długo po zabiegu, poprawiający nastrój zapach czekoladowy.
Daj się skusić…
MASAŻE W LA MEDICA TYLKO NA NATURALNYCH OLEJACH TAKICH JAK OLEJ Z PESTEK WINOGRON, OLIWA Z OLIWEK,I INNE.
WSZYSTKIE OLIWY SĄ AROMATYZOWANE OLEJKAMI ETERYCZNYMI