Menu Zamknij

Masaż czekoladą

Masaż czekoladą

Masaż relaksująco-wyszczuplający czekoladą

Czekolada jest źródłem energii i bardzo lubianym sposobem na melancholię.

Podnosi poziom serotoniny i endorfin, poprawia nastrój oraz zwiększa odporność i chroni układ krążenia.
Ciekawostką jest to, że zawarte w czekoladzie antyoksydanty spowalniają proces starzenia. Jedyną jej wadą jest niestety wysoka kaloryczność. Czy jest jakiś sposób, żeby bezkarnie korzystać z jej dobrodziejstw? Mamy dla Was ciekawe rozwiązanie…. Możemy połączyć pielęgnację ciała z zaspokojeniem innych zmysłów.

Wykorzystujemy zalety czekolady, omijając wady.

Ciało czerpie właściwości odżywcze, a nasycone silnym zapachem zmysły są zaspokojone i nie potrzebują już dodatkowych doznań smakowych. Mówiąc krótko, doświadczamy przyjemnej słodyczy, ale nie tyjemy!
Czekolada posiada właściwości rewitalizujące i odżywcze. Krem zawiera caobrominę i teobrominę poprawiające krążenie, co wpływa na szybsze spalanie depozytów tłuszczu. Łagodny dotyk odpręża, relaksuje, a w połączeniu z czekoladowym wstępem dodaje energii. Następnie pokrywamy ciało maską czekoladową. Maska bogata jest w witaminy i sole mineralne, żelazo, magnez, potas i fosfor. Składniki te w połączeniu z obecnymi w masce polifenolami i flawonoidami spowalniają procesy starzenia i utrzymują skórę w doskonałej kondycji. Podczas gdy nasza skóra korzysta z dobroczynnych cech czekolady, w całym pomieszczeniu unosi się upajający zmysły słodki zapach.
Efekty oferowanego przez nas masażu czekoladą są więc wielopoziomowe: przywrócona zostaje równowaga psychiczna, aksamitnie gładka, miękka, wypielęgnowana i gruntownie nawilżona skóra oraz towarzyszący jeszcze długo po zabiegu, poprawiający nastrój zapach czekoladowy.
Daj się skusić…
MASAŻE W LA MEDICA TYLKO NA NATURALNYCH OLEJACH TAKICH JAK OLEJ Z PESTEK WINOGRON, OLIWA Z OLIWEK,I INNE.
WSZYSTKIE OLIWY SĄ AROMATYZOWANE OLEJKAMI ETERYCZNYMI

Cennik

Masaż czekoladą200zł / 60 minut
Masaż czekoladą plecy120zł / 30 minut
Slide
Sprawdź wolne terminy
i zapisz się online
Kup zabieg lub
Bon Podarunkowy